Warunki dostawy i zwrotów

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy.
Przesyłki dostarcza:
Poczta Polska - czas dostawy 1-5 dni.
Kurier - przesyłka kurierska, czas dostawy 1-2 dni roboczy.
Jeżeli dany produkt nie jest dostępny na magazynie sklepu, termin otrzymania przesyłki wydłuży się o czas sprowadzenia towaru do sklepu. O powyższym fakcie Klient zostanie poinformowany na wskazany przez Klienta adres e-mail (a w jego braku – telefonicznie).

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Kupujący może zrezygnować z towaru kupionego w naszym Sklepie i bez podania przyczyny - w ciągu 10 dni od daty odebrania danej przesyłki - odstąpić od umowy, w trybie art. 7 ust. 1 powołanej tutaj ustawy (przesyłając pod adresem Sklepu oświadczenie w tym zakresie).

Towar zwracany w trybie określonym w ustępie 1 powyżej, należy odesłać na adres Bike4fun ul Westerplatte 2, 41-949 Piekary Śląskie. razem z fakturą lub paragonem, otrzymaną wraz z nim. Po otrzymaniu takiego zwrotu „Firma BIKE4FUN” zwróci Klientowi niezwłocznie kwotę równą wartości zrealizowanego zamówienia, nie później aniżeli w ciągu 14 dni(przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu). Koszt odesłania towaru Sklepowi poniesiony przez Klienta, nie podlega zwrotowi.